Pembe Estetik

Adana Pembe Estetik

Estetik ve güzel bir gülüş için dişlerin beyaz ve inci gibi olmasının yanında dişetlerinin de güzel ve sağlıklı olması gerekir. Pembe estetik ise dişetlerinin güzel ve sağlıklı görünmesi için yapılan estetik müdahalelere denir. Sağlıklı dişetleri için dişetlerinin renginin pembe olması, pütürlü bir görünümde ve dişlerin dişetine sıkı sıkıya yapışık olması gerekir. Kusursuz ve estetik bir gülümseme için çene, diş, dişetleri ve dudakların birbiriyle uyumlu olması şarttır.

Dişeti estetiği uygulamalarından önce dişetlerinde kızarıklık, şişlik ve kanama gibi hastalıkların tedavisi yapılır. Bu tedaviler esnasında diş taşı temizliği ve diş eti küretajı gibi operasyonlara da ihtiyaç duyulabilir. Çok küçük pembe estetik operasyonlarından çok başarılı sonuçlar almak mümkündür. Dişetleri çekilmiş ve kök yüzeyleri açıktaysa bu yüzeylerin kapatılması gerekir. Bunun için diş eti grefti uygulanmalıdır. Pembe estetik uygulamalarıyla dişetleri sağlıklı yapısına kavuşarak daha estetik bir görünüm ortaya koyar.

Gülüş tasarımı, pembe estetik tedavilerinde Primedent Klinik dinamik ve tecrübeli diş hekimleriyle en başarılı sonuçlar alarak sizleri estetik gülüşlere kavuşturur. Adana’da sağlıklı diş etlerine kavuşmak, güzel ve estetik gülüşlere sahip olmak için Primedent Klinik’e uğrayın, hiç çekinmeden doyasıya gülmemin keyfini yaşayın!

Sosyal Medyada Paylaş