Primedent Farkımız
Kurumsal
Farkımız

Farkımız

Adana Diş Kliniği Müşteri Memnuniyeti

Sağlık sektörü, rekabetin üst düzeyde yaşandığı, en küçük hatanın insan sağlığını olumsuz etkileyebileceği bir sektördür. Dolayısıyla büyük bir özveri ve dikkat ister.

Hasta memnuniyeti önceliği ile yola çıkan Primedent Klinik, Adana’da son teknoloji dijital cihazlarla donatılmış bir altyapı ve alanında başarılı diş hekimleriyle (diş doktorlarıyla) hastalarına hizmet vermektedir. Amacımız; hastalarımızın ağız, diş ve çene kaynaklı rahatsızlıklarını büyük bir başarı ile tedavi ederek onları mutlu ve sağlıklı gülüşlere kavuşturmaktır. Bu doğrultuda farkımız:

Hasta Memnuniyeti

Temel hedefimiz; hasta memnuniyeti sağlamaktır. Bize başvuran hastalarımızı ailemizin birer ferdi olarak görüyoruz. Onlara şikâyet ve beklentilerini rahat bir şekilde bizlere iletebilecekleri fazladan bir zaman ve ortam tanıyoruz. Böylece hastanın derdini dinleyecek farkı hastamıza veriyoruz.

Üst Düzey Cihazlar

Üst düzey cihazlarla donatılmış bir klinik ile hastalarımıza hizmet veriyoruz. Adana’da sadece birkaç klinikte bulunan 3 boyutlu tomografi cihazı ve ağız içi tarayıcısı ile 3 boyutlu yazıcılardan katı model alarak tedavilerimizi yapıyoruz. Böylece hem sıfır hata bir tedavi hem de hasta konforunu azami şekilde sağlıyoruz.

Uzman Ekip

Primedent Klinik’te doktorasını tamamlamış, alanında uzman, genç ve dinamik bir ekipten sağlık hizmeti alırsınız. Diş hekimi (diş doktoru) kadromuz, uzmanlık alanında kendini kanıtlamış, empati yeteneği gelişmiş, insani ilişkileri kuvvetli diş hekimlerinden (diş doktorlarından) oluşmaktadır. Teknolojik yenilikleri çok yakından takip eden ekibimiz, son teknolojinin imkân tanıdığı en başarılı operasyonlarla hastalarımızı ağız ve diş sağlığına kavuşturmaktadır.

Kaliteli Hizmet

Bütün tedavilerimizde temel amacımız; hastalarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçla, dijital gülüş tasarımı çerçevesinde hastalarımız alacakları hizmetin nihai görünümü önceden görür, onaylar ve tedavi başlar. Uzman diş hekimlerimiz (diş doktorlarımız) bütün tedavilerinde büyük bir hassasiyetle en kaliteli malzemeyi kullanarak, hastalarımızın uzun süreli konforlu hizmet almasını sağlar.

“Gülüşünüzün Güzelliğine Kendiniz Karar Verin”

Primedent’te profesyonel gülüş tasarımıyla özgürce ve doyasıya gülüşler sizleri bekliyor!